Veri Tabanı Kurtarma

Outlook (PST) Veri Kurtarma

Outlook ( tüm sürümler) PST ve OST verilerinin farklı donanım ve yazılımsal sorunlarından dolayı zarar görüp çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda kişilerin yaptıkları yanlış müdahaleler veri tabanı kurtarma işlemini daha zor bir hale getirebilir.

Veri tabanı kurtarma işleminde kişiler asla kendileri bunu yapmaya çalışmamalıdır. Aksi takdirde yapılacak her hata verilerde kalıcı hasarın oluşmasına neden olabilir.

MySQL Veri Tabanı Onarma

veri tabanı kurtarma

veri tabanı kurtarma

Projelerinizde çoğunlukla MySQL veri tabanı kullanıyorsanız bazı özel durumlarda veri tabanı tablolarında çökme ( crashed) problemi ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmanız durumunda veri tabanına erişmek istediğinizde “ Table ‘veritabanı adı/ tablo adı marked as crashed and should be repaired” gibi bir mesaj görebilirsiniz. Bu mesajı gördüğünüz anda kendi başınıza hiçbir şey yapmamalı ve Gold veri kurtarma hizmetine başvurmalısınız.

SQL Veri Tabanı Onarma

Sql Server üzerinde bulunan verilerin farklı donanım veya yazılımsal sorunlardan dolayı zarar görerek çalışmaması kişiyi veya şirketi zor duruma sokabilir. Bu tür durumlarda kesinlikle uzman kişilerden yardım alınmalısınız. Veri tabanı nasıl kurtarılır sorusu aklınızı kurcalıyorsa istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimiz ile görüşerek tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Gold data kurtarma sistemleri sayesinde veri tabanınızı onarabilir ve veri kaybını sıfıra indirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilir ve sorunlarınız hakkında detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2019 HDD Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.