Veriler Ne Zaman Kurtarılamaz?

Bilgisayar ya da buna benzer farklı cihazlarda sakladığınız dosyalara alınan hasara ya da virüs gibi farklı nedenlere bağlı olarak erişilemez duruma gelebilir. Bu gibi durumların yaşanmasında ise verilerin tekrar geri döndürülmesi işleminde konusunda uzman olan kişilerden destek alınması önerilir.

Uzman olan kişiler veri kaybı sonrasında dosyaların herhangi bir zarar görmeden geri döndürülmesi işlemini gerçekleştirirler. Fakat bazı durumlarda veri kaybında dosyalara ulaşım imkânsız hale gelinebilir. Bu durumların sebebi en çok verilerin erişimi için kişilerin kendileri bir çaba sarf etmeleri yol açabiliyor. Çeşitli veri kurtarma programlarını yüklemek ya da ısrar ile dosyayı açmak için cihaz ile uğraşmak verilerin tamamen kaybolmasına etki edebilir. Aynı zamanda bilinçsiz olarak yapılan ya da yaptırılan tüm müdahaleler de bu kayba sebep olabilir. Geri dönüşü konusunda ısrarcı olduğunuz ve sizin için önemli olan dosyaların ver aldığı cihazınıza herhangi bir müdahale de bulunmadan hemen uzman kişilere ulaştırmanız sorunun çözümüne kısa sürede kavuşmanızı sağlayacaktır.

Veri Kurtarmada Uzman Çözümü

Veri kurtarma işleminde uzman kişiler öncelikle dosyalara erişimin sağlanıp sağlanamadığı ile ilgili bir araştırma yaparlar. Bu araştırma sonucunda ulaşılabilir olması durumunda ise işlem aşamaları ve fiyatlandırma ile ilgili bilgi verirler. Onayınız alınmadan herhangi bir kurtarma işlemine yer verilmez. Onay vermeniz durumunda işlem yapılarak verilerinizin kurtarılarak size sunulur.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2019 HDD Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.